HAKKIMIZDA

2000 yılında Kore Seul merkezli kurulan M3 Mobile, dünyanın sayılı Endüstriyel Mobil Bilgisayar üreticilerinden bir tanesidir. Çok uluslu deneyimli kadrosu, dünya çapındaki ofisleri ve güçlü destek kadroları ile M3 Mobile iş ortakları ile çıktığı yolda hızla ve güvenilir adımlarla büyümektedir.

600’ün üzerinde iş ortağı bulunan M3 Mobile, her geçen gün eko sistemine katılan yeni iş ortaklarıyla 3000 den fazla son kullanıcıya ulaşmakta ve son teknoloji ürünlerini paylaşmaktadır.

120 ülkede, 3000 den fazla son kullanıcı ile çalışan M3 Mobile, değişen global koşullarda büyümek isteyen tüm müşterilerine denenmiş, onaylanmış ve yüksek kalite teknoloji sunmaktadır.

NELER YAPIYORUZ?

Sektörel olarak uzmanlaştığı; Perakende, Dağıtım, Üretim, Satış ve Depo uygulamalarına özel çözümleri ile M3 Mobile, aynı zamanda kurduğu global iş birliktelikleri ile kullanıcılara uçtan uca çözüm sağlamaktadır.

Günümüz dünyasında en büyük gücün hız ve zaman olduğu gerçekliğinden yola çıkan M3 Mobile, müşterilerinin ve iş ortaklarının taleplerine cevap verebilmek için %50 civarındaki gelirini Ar-Ge hizmetlerine aktarmakta ve yatırımlarını ileri teknolojiyi sağlamak için kullanmaktadır.

Türkiye’de 15 yılı aşkın bir süredir kullanılan, bilinen ve güvenilen bir marka olan M3 Mobile, özellikle Dağıtım, Üretim, Satış, Depo ve RFID projelerinde kullanılmaktadır. M3 Mobile Türkiye ofisi İstanbul’da pazarlama faaliyetlerini yürütmek amacı ile 2017 de kurulmuştur.

Özhan ESEN M3 mobile Türkiye, Orta Asya ve İran Bölge Direktörü’ dür.